Projeleriniz ve iş planınızı kolayca takip etmek, personel raporlarını incelemek, proje aşamaları ve evraklarını takip etmek için geliştirilen Protaksis, dokusoft markası olan teknosoftcenter tarafından üretilen ve geliştirilen, kolay, hızlı bir otomasyon sistemidir.

Tüm proje ve işlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde takip edebilir, projelerinize alt grup ve aşamları tanımlayabilir, tanımladığınız aşamalara seçenekler ekleyerek projenizin kalemlerine evrak ve açıklama ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz projelerinizde sadece sizin görebileceğiniz çalışma ortamına uygun notlar oluşturabilir, takibini yaparak gereksiz notlarınızı kolayca kaldırabilirsiniz.

Projenizi tanımlamadan önce o projeye bağlı çalıştığınız firmanızı tanımlayabilirsiniz. Projeye erişim izni vererek hangi personellerin hangi projeden sorumlu olduğunu kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Proje takip sistemi Protaksis, sadece tek bir sektöre değil tüm sektörlerle uyumlu çalıştığı için rahatlıkla alt yapınıza uygun adımları tanımlayarak hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Günsonu personel raporlarını inceleyerek denetleyebilirsiniz.

Protaksis Otomasyon Sistemi sayesinde şirket içi personellerinizin görev ve işlerini takip edebilir, personellerinizin iş performansı hakkında raporlara ulaşabilir, dilerseniz personellerinize yeni görev tanımlamaları yapabilirsiniz.