Mail Lite, birden fazla firmalarınıza ister özel ister grup olarak toplu mail gönderebileceğiniz ve gönderdiğiniz maillerin hangi firma gruplarına ulaşıp hangisine ulaşmadığını takip edebileceğiniz bir otomasyon sistemidir.

Size tanımlı kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaparak kolaylıkla firma tanımlayabilir ve firmalarınıza toplu mailler gönderebilirsiniz.

Kolay kullanmanız için oluşturduğumuz masaüstü benzerli bir tema ile güvenli ve hızlı işlemler yapabilirsiniz. Bu otomasyon sistemimizde Firma İşlemleri, Sektör İşlemleri, Şablon Yönetim İşlemleri, Mail Tanımlamaları, Yönetici ve yeni kullanıcı işlemlerini, Mail Lite Toplu Mail gönderme işlemlerini izniniz kontrolünde kullanabilirsiniz.

LITEAPP NEDİR?

LiteApp, Mail Lite programınıza ait bir uygulamadır. Bu uygulama ile sisteminizde tanımlı yöneticileriniz ve personelleriniz arasında online sohbet etmenizi sağlar.

LiteApp’da ayrıca smiley karakterleri gönderebilir ve pdf, jpg, png, docx, xlsx, xml, txt, xls, uzantılarında en fazla 3 MB büyüklüğünde dosya paylaşımları da yapabilirsiniz. 

Ayrıca LiteApp modülünü android cihazınıza kurmak için uygulama dosyası olan apk uzantılı dosyayı android cihazınıza kurarak mobil cihazınız üzerinden de sohbet ve iletişim sağlayabilirsiniz.